• Gminne I Powiatowe  Zawody Sportowe Drużynowe Biegi Przełajowe chłopców i dziewcząt (ID, IMS)

W czwartek 12 kwietnia w Rzezawie  odbyły się zawody w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i  chłopców. Zawody rozegrano w ramach eliminacji do zawodów powiatowych Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Klasyfikacja końcowa gminnych zawodów sportowych:

Igrzyska Dzieci – grupa młodsza

II  MIEJSCE Dziewczęta

I MIEJSCE Chłopcy

Igrzyska Dzieci – grupa starsza

I V MIEJSCE Dziewczęta

I MIEJSCE Chłopcy

Klasyfikacja indywidualna

I miejsce Franciszek Guzik

W grupie Igrzyska Dzieci – grupa młodsza I miejsce Miłosz Wiśniowski

17 kwietnia nad Zalewem w Łapanowie odbyły się powiatowe zawody szkolne w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano w ramach eliminacji do finału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci.

W kategorii rocznika 2012 i młodszych  zawodnicy w składzie: M.Wiśniowski, I. Kasprzyk, P. Surma, K. Nowak , K. Surowy, M. Tarnawski zajęli I miejsce uzyskując awans do zawodów wojewódzkich.

Klasyfikacja indywidualna:

II miejsce Franciszek Guzik

Gratulacje

• Gminny Konkurs BRD

• Dnia 14.04.23r. w PSP w Dąbrówce  3 osobowa drużyna składająca się z uczniów kl. VI   reprezentowała naszą szkołę uczestnicząc w gminnych  eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Zmagania obejmowały test wiedzy z bezpieczeństwa ruchu drogowego i znajomości zasad obowiązujących na skrzyżowaniach. Po zadaniach teoretycznych uczestnicy mieli do pokonania tor przeszkód, gdzie musieli wykazać się umiejętnością precyzyjnej jazdy na rowerze. Nasza drużyna zdobyła w rywalizacji III miejsce. Gratulujemy!

• Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzezawa

• 24 marca na sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jodłówce odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzezawa Mariusza Paleja dla uczniów szkół podstawowych. Organizacja turnieju miała na celu aktywizację społeczności lokalnej, propagowanie spędzania wolnego czasu w aktywny sposób oraz zwiększenie zainteresowania grą w tenisa stołowego.