Wesoło i hucznie bawili się uczniowie na balu maskowym, zorganizowanym pod patronatem SU w dniu 9.02.15r. Jak zwykle zabawa miała dwie tury od 1400-1630tańczyli uczniowie kl. I-III, natomiast od 1600- 1900tańcom oddali się koledzy i koleżanki z kl. IV-VI.
Bal maskowy
Jasełka
Piękne jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz wspólne kolędowanie z zespołem muzycznym, działającym przy parafii, zgromadziła mieszkańców Krzeczowa w niedzielne popołudnie dn. 1.02.15r. w świetlicy wiejskiej. Wszyscy zgromadzeni, owocnie spędzali ten czas, ponieważ jasełka przypominały fakty z życia Pana Jezusa, natomiast poprzez śpiew kolęd uwielbialiśmy Pana Jezusa.
Dzień Babci i Dziadka.
„Nasi kochani Babcia i Dziadzio” – to hasło przyświecające ciepłemu, rodzinnemu spotkaniu, jakie odbyło się 29.01.15 roku w naszej szkole. Pani dyrektor złożyła przybyłym gościom życzenia w imieniu swoim oraz wszystkich pracowników szkoły. Wdzięczność najstarszym członkom naszych rodzin, którzy zaszczycili nas swoją obecnością wyrazili uczniowie klasy III pod kierunkiem wychowawczyni - mgr M. Skrzypek przygotowali oni w iście barokowym stylu dynamiczny, słowno-muzyczny montaż wzbogacony klasycznym menuetem.
Gorąca atmosfera, jaka towarzyszyła występom udzieliła się Babciom i Dziadziom, nie kryli z swego wzruszenia i dumy z wnuków.
Mój zwykły dzień.
22 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spektaklu profilaktycznym pt. ,,Mój zwykły dzień". Tematyka spektaklu dotyczyła różnego rodzaju używek, z których ,,korzysta świat". Młodzież dowiedziała się o zagrożeniach wynikających z używania napojów energetycznych, palenia papierosów, picia alkoholu... Ciekawym momentem było również przypomnienie podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach zagrożenia życia w wykonaniu uczniów.
Zawody tenisa stołowego: chłopcy i dziewczynki.
15.01.2015r. w PSP w Rzezawie odbyły się zawody tenisa stołowego dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali: Paulina Strzyż, Zofia Krupa, Gabriela Smolik, Gabriela Maliszczak z kl.VI. Natomiast 19.01.2015r. odbyły się zawody tenisa stołowego chłopców. Szkołę reprezentowali: Jakub Ficek, Mateusz Maciejowski, Filip Gnutek z kl. VI i Kacper Handzel z kl.V.
Zawody szachowe
21.01.2015 r. w PSP w Rzezawie odbyły się zawody szachowe. Naszą szkołę reprezentował kolega z kl. VI Mateusz Maciejowski. Po dzielnej rywalizacji zajął zaszczytne 3 miejsce, które dało mu przepustkę do zawodów powiatowych. W zawodach tych udział wzięli uczniowie szkół: PSP Nr 2 w Bochni, PSP Nr 5 w Bochni, PSP Proszówki, PSP Rzezawa, PSP Drwinia, PSP Baczków, PSP Łazy, PSP Krzeczów, PSP Stanisławice oraz PSP Jodłówka. W rozgrywkach wzięło udział 25 graczy: 18 chłopców i 7 dziewczynek, które wyłonić miały po 3 najlepszych graczy z kategorii dziewcząt i chłopców. Mateusz po raz kolejny zdobył trzecie mejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Konkurs Recytatorski
18.12.2014r. w PSP w Jodłówce odbył się Konkurs Recytatorski, w którym udział wzięli: Artur Rybka z kl.VI i Krzysztof Maciejowski z kl.III. Krzysztof otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy !!
Boże Narodzenie
19.12.2014r. z okazji Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie z klasy szóstej, drugiej i piątej przedstawili uroczyste jasełka, przygotowane pod kierunkiem p. J. Kubali i B. Kociołek. Następnie ks. proboszcz odmówił modlitwę i pobłogosławił opłatki, którymi łamaliśmy się , składając sobie świąteczne życzenia. Nasi kochani rodzice przygotowali klasowe wieczerze wigilijne, które spożywaliśmy przy dźwiękach kolęd.
Zawody szachowe
W gminnym konkursie szachowym 16.12.2014 r. brali udział: Mateusz Maciejowski , Aleksandra Zięba, Kacper Połeć kl. VI, Tomasz Maciejowski i Ewelina Surma kl. V, Natalia Ficek kl. IV. Szkoła zajeła III miejsce.
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.
W dzisiejszym dniu, odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. W wyniku rozgrywek mistrzem szkoły została Gabriela Maliszczak, która pokonała swojego kolege z kl. V.
W grupie chłopców:
I miejce- Kacper Handzel
II miejsce- Filip Gnutek
III miejsce- Mateusz Maciejowski
W grupie dziewcząt:
I miejsce- Gabriela Maliszczak
II miejsce- Zofia Krupa
III miejsce- Gabriela Smolik
Dyskoteka andrzejkowa.
26.11.14r. w godz. 1530 - 1700 odbyła się dyskoteka andrzejkowa, podczas której bawili się wszyscy uczniowie naszej szkoły.
Samorząd Uczniowski zorganizował fantastyczne zabawy i wróżby dla kolegów i koleżanek z klas I - III oraz wróżby andrzejkowe dla klas IV - VI, które bawiły się do godz. 1900.
Andrzejkowa impreza zakończyła się z nadziejami, że spełnią się andrzejkowe wróżby.
Raport z ewaluacji zewnętrznej.
Raport z ewaluacji - wersja pełna
Szkoła/placówka: Publiczna Szkoła Podstawowa im. J.Korczaka w Krzeczowie, 32-700 Krzeczów, ul. - 200
Przebieg ewaluacji
Badanie zostało zrealizowane w dniach 22-09-2014 - 03-10-2014 przez zespół wizytatorów ds. ewaluacji, w skład którego weszli: Lidia Głowacka, Józef Lewicki. Badaniem objęto 52 uczniów (ankieta i wywiad grupowy), 39 rodziców (ankieta i wywiad grupowy) i 8 nauczycieli (ankieta i wywiad grupowy). Przeprowadzono wywiad indywidualny z dyrektorem placówki, grupowy z przedstawicielami samorządu lokalnego i partnerów szkoły, grupowy z pracownikami niepedagogicznymi, a także obserwację lekcji, placówki i analizę dokumentacji. Na podstawie zebranych danych został sporządzony raport, który obejmuje podstawowe obszary działania szkoły lub placówki.
Informacja o nieokreślonej placówce
Nazwa placówki
Publiczna Szkoła Podstawowa im. J.Korczaka w Krzeczowie
Patron
Janusz Korczak
Typ placówki
Szkoła podstawowa
Miejscowość
Krzeczów
Ulica
-
Numer
200
Kod pocztowy
32-700
Urząd pocztowy
Bochnia
Telefon
0146858200
Faks
0146858200
Strona www
pspkrzeczow.edupage.org
Regon
00118857200000
Publiczność
publiczna
Kategoria uczniów
Dzieci lub młodzież
Charakter
brak specyfiki
Uczniowie, wychow., słuchacze
92
Oddziały
6
Nauczyciele pełnozatrudnieni
8.00
Nauczyciele niepełnozat. (stos.pracy)
6.00
Nauczyciele niepełnozat. (w etatach)
2.50
Średnia liczba uczących się w oddziale
15.33
Liczba uczniów przypadających na jednego pełnozatrudnionego nauczyciela
11.5
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
bocheński
Gmina
Rzezawa
Typ gminy
gmina wiejska
Liczba mieszkańców
10652
Wysokość wydatków na oświatę
1046.67
Stopa bezrobocia
4.4
Współczynnik scholaryzacji gmin
86.84
Wyniki ewaluacji
Obszar: Struktura badania
Poziom spełniania wymagania: B
Komentarz:Praca szkoły przebiega w oparciu o własną koncepcję pracy, ukierunkowaną na wszechstronny rozwój ucznia z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb i możliwości rozwojowych. Jest znana i akceptowana przez uczniów i rodziców, którzy podkreślili, że proponowane kierunki pracy wychowawco-opiekuńczej i dydaktycznej uważają za zgodne z ich oczekiwaniami i służą rozwojowi ich dzieci. Uczniowie i rodzice mają swój udział w modyfikacji koncepcji oraz aktywnie uczestniczą przy współpracy z dyrektorem i nauczycielami w realizacji różnorodnych działań.
Poziom spełniania wymagania: C
Komentarz:Planowanie i realizacja procesów edukacyjnych w szkole ukierunkowana jest na rozwój uczniów, adekwatnie do ich potrzeb i możliwości. Większość z nich wskazuje, że nauczyciele potrafią ciekawie i zrozumiale przekazywać zagadnienia przedstawiane na lekcjach, efektywnie wykorzystują czas na naukę, udzielają im wskazówek oraz pomagają rozwiązywać problemy. Organizacja procesu dydaktycznego, dobór metod i form pracy, sposób prowadzenia zajęć oraz równe traktowanie przez uczących zachęca ich do uczenia się, aktywności i rozwoju zainteresowań. W opinii uczniów rodziców atmosfera panująca w szkole sprzyja uczeniu się oraz sprawia, że ich dzieci chętnie chodzą do szkoły. Nauczyciele wierzą w możliwości ich dzieci, chwalą je, umożliwiają wpływanie na to w jaki sposób i czego się uczą na lekcjach. Nie wdrażają jednak nowatorskich działań. Umożliwiają uczniom uczenie się nawzajem, jednakże ich rozwiązania nie mają charakteru systemowych i powszechnych działań.
Poziom spełniania wymagania: B
Komentarz:W szkole prowadzi się diagnozy wstępne dotyczące osiągnięć edukacyjnych uczniów klasy I po zakończonej edukacji przedszkolnej oraz klasy IV w zakresie opanowanych wiadomości i umiejętności w pierwszym etapie edukacyjnym, a wnioski są wykorzystywane przez nauczycieli do planowania pracy dydaktycznej, dostosowania wymagań, metod i form pracy odpowiednio do potrzeb uczniów, kwalifikowania do różnych form wspierających ich rozwój. Nauczyciele na lekcjach realizują podstawę programową z wykorzystaniem zalecanych warunków i sposobu jej realizacji. Kładą nacisk na bezpieczeństwo uczniów i kształcenie kompetencji kluczowych z uwzględnieniem indywidualnych ich predyspozycji. W szkole wszyscy nauczyciele monitorują osiągnięcia uczniów, a wnioski z ich analizy wykorzystują do doskonalenia swojej pracy. Wdrożenie szeregu działań przyczyniło się do uzyskania wyższych efektów kształcenia. Uczniowie są przygotowani do osiągnięcia sukcesu w dalszym kształceniu, a oferta edukacyjna, w tym zajęć pozalekcyjnych sprzyja rozwojowi ich uzdolnień i zainteresowań.
Poziom spełniania wymagania: B
Komentarz:Zorganizowanie zajęć pod kątem potrzeb uczniów, wyzwala w sposób naturalny ich aktywność. Uczniowie angażują się i są aktywni na lekcjach, zgłaszają pomysły dotyczące tego, co chcą na nich robić. Byli inicjatorami licznych działań i aktywnie w nich uczestniczyli, w tym szczególnie akcji charytatywnych, niosących pomoc potrzebującym oraz osobom starszym i samotnym. Do swoich działań potrafili skutecznie włączyć rodziców, instytucje i organizacje lokalne.
Poziom spełniania wymagania: B
Komentarz:W szkole realizowane są spójne i systemowe działania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa oraz zapobiegania zagrożeniom. Szkoła w środowisku postrzegana jest jako bezpieczna i przyjazna uczniowi. Wychowankowie wskazują na wysokie poczucie bezpieczeństwa na lekcjach, przerwach oraz po zajęciach. Deklarują, że nie doświadczali przejawów przemocy. W szkole budowany jest pozytywny klimat dla współpracy uczniów oraz wzbudzania w nich postawy odpowiedzialności za podejmowane zadania. Samorząd inicjuje i realizuje pomysły w organizowaniu i współorganizowaniu imprez szkolnych, akcji charytatywnych i konkursów. Rodzice i uczniowie mają wpływ na zasady zachowania oraz system wartości, na którym opiera się praca wychowawcza szkoły.
Poziom spełniania wymagania: B
Komentarz:Szkoła prowadzi systemową diagnozę potrzeb rozwojowych i możliwości psychofizycznych każdego ucznia. Wspomaga ich rozwój poprzez organizowanie zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na wsparcie rozwoju uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, pomoc w pokonywaniu trudności w nauce oraz zwiększeniu szans i rozwój zainteresowań uczniów zdolnych. Nauczyciele indywidualizują proces nauczania, dobierają odpowiednie metody i formy pracy, skutecznie motywują uczniów do aktywności na lekcjach. Szkoła systematycznie współpracuje z instytucjami wspierającymi ich rozwój, dzięki czemu objęto pomocą psychologiczno - pedagogiczną wszystkie potrzebujące takiego wsparcia dzieci, zapewniono pomoc dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji społecznej. Nie zauważa się dyskryminacji uczniów, którzy podkreślili, że wszyscy traktowani są równo, czują się bezpiecznie i mogą liczyć na pomoc swoich nauczycieli.
Poziom spełniania wymagania: B
Komentarz:Nauczyciele skutecznie współpracują ze sobą w planowaniu, organizowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych. Wspólnie ustalają zasady postępowania przy rozwiązywaniu problemów wychowawczych, wspierania ucznia w rozwoju jego uzdolnień oraz ucznia z niepowodzeniami szkolnymi i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, planują realizację treści dydaktycznych z uwzględnieniem korelacji międzyprzedmiotowej, sposób oceniania, doskonalą swój warsztat pracy. Wszyscy uczący stosownie do ich potrzeb otrzymują wsparcie i pomoc od innych nauczycieli. Współpraca między nimi służy skutecznemu rozwiązywaniu problemów, poszukiwaniu lepszych rozwiązań metodycznych i organizacyjnych oraz doskonaleniu pracy własnej.
Poziom spełniania wymagania: B
Komentarz:Nauczyciele realizują działania zachęcające uczniów do rozwoju oraz zdobywania wiedzy i umiejętności. Wdrażają ich do samodzielności, często rozmawiają z nimi jak się uczyć. Wskazują na potrzebę uczenia się przez całe życie. Szkoła, poprzez liczne działania, promuje wartość edukacji w środowisku społeczności lokalnej. Najbardziej uwidacznia się to w czasie prezentacji osiągnięć uczniów i uroczystości środowiskowych z udziałem mieszkańców.
Poziom spełniania wymagania: C
Komentarz:Szkoła włącza rodziców w proces podejmowania decyzji, jest otwarta na zgłaszane propozycje, umożliwia rodzicom wychodzenie z inicjatywami na rzecz rozwoju uczniów i szkoły oraz uczestniczenia w podejmowanych działaniach. O partycypacji rodziców świadczy ich powszechne zaangażowanie w sprawy szkoły oraz włączanie się w realizację działań wspólnie z dyrektorem i nauczycielami. W wywiadzie deklarują, że mają wpływ na wszelkie podejmowane decyzje i realizowane działania w szkole. Jednakże z ich opinii wyrażonej w ankiecie wynika, że inicjatywy na rzecz rozwoju szkoły i dzieci, w poprzednim bądź bieżącym roku szkolnym, zgłaszała mniej niż połowa rodziców.
Poziom spełniania wymagania: B
Komentarz:Współpraca szkoły z instytucjami i organizacjami lokalnymi polega na planowych i systematycznych działaniach z wykorzystaniem dostępnych zasobów środowiska. Podejmowane działania są adekwatne do rozpoznanych potrzeb i służą ścisłej integracji ze społecznością lokalną. Przynoszą wymierne korzyści dla rozwoju ucznia, sprzyjają wzmacnianiu jego aktywności, zaangażowania, kształtowania nowych umiejętności, poszerzaniu wiedzy. Dzięki temu uczniowie wykazują się samodzielnością, uspołecznieniem oraz otwartością na udział we wszelkich inicjatywach, służącym zarówno szkole jak i mieszkańcom.
Poziom spełniania wymagania: B
Komentarz:W szkole prowadzone są analizy wyników zewnętrznego sprawdzianu w klasie VI, ewaluacji wewnętrznej oraz innych badań zewnętrznych, na podstawie których formułowane są wnioski i rekomendacje. Wszyscy nauczyciele wskazali, że wdrażają je do planowania i doskonalenia swojej pracy, co świadczy o powszechności ich wykorzystania. W szkole prowadzone są systemowe adekwatne do potrzeb badania wewnętrzne, z których wnioski wpłynęły na wprowadzenie wielu korzystnych zmian. Większość nauczycieli gromadzi oraz wykorzystuje do doskonalenia swojej pracy informacje o losach absolwentów.
Poziom spełniania wymagania: C
Komentarz:Działania zarządcze Dyrektora szkoły w sposób skuteczny przyczyniają się do realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Nauczyciele, uczniowie i rodzice uczestniczą w procesie podejmowania decyzji dotyczących szkoły, a tworzenie atmosfery partnerskiej współpracy sprzyja budowaniu relacji interpersonalnych oraz kształtowaniu pozytywnego jej wizerunku w środowisku. Nauczyciele powszechnie są zaangażowani w ewaluację wewnętrzną. Wnioski z nadzoru pedagogicznego skutkują wdrażaniem użytecznych działań w zakresie wzbogacania oferty zajęć pozalekcyjnych, rozwoju zainteresowań uczniów oraz wzmocnienia ich bezpieczeństwa. W szkole nie realizuje się nowatorskich rozwiązań.
Wnioski z ewaluacji:
- Działania służące realizacji koncepcji pracy wpływają na wzbogacanie oferty edukacyjnej, rozwój zainteresowań ucznia oraz wspierają go w pokonywaniu niepowodzeń szkolnych, jednak nie ma wśród nich rozwiązań o charakterze nowatorskim.
- W ocenie uczniów i rodziców w szkole wszyscy traktowani są równo i nie spotykają się ze zjawiskiem dyskryminacji, dzięki czemu czują się w niej dobrze i bezpiecznie, a panująca w szkole atmosfera sprzyja nauce i pracy.
- Szkoła systematycznie współpracuje z instytucjami świadczącymi poradnictwo i pomoc uczniom, co skutkuje objęciem pomocą psychologiczno-pedagogiczną i społeczną wszystkich potrzebujących takiego wsparcia.
- Szkoła stwarza rodzicom możliwość współdecydowania w ważnych sprawach szkolnych oraz aktywnego uczestniczenia w realizacji wszelkich proponowanych działań. Jednakże rodzice nie uczestniczą powszechnie w zgłaszaniu inicjatyw na rzecz rozwoju szkoły i dzieci.
- W szkole monitoruje się i analizuje osiągnięcia uczniów. Wdrażane wnioski skutkują sukcesywnym uzyskiwaniem wymiernych efektów kształcenia.
- W szkole realizowane są spójne i systemowe działania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa oraz zapobiegania zagrożeniom, dzięki czemu uczniowie respektują ustalone zasady zachowania, wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz czują się odpowiedzialni za zdrowie własne i innych.
- Szkoła podejmuje, w tym również we współpracy z lokalnymi organizacjami i instytucjami szereg działań na rzecz środowiska, które przekładają się na wymierne korzyści i rozwój uczniów.
- W szkole rozpoznaje się potrzeby i możliwości uczniów, co skutkuje sukcesywnym wzbogacaniem oferty edukacyjnej w zajęcia rozwijające zainteresowania.
- Nauczyciele efektywnie współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych, prowadzą ewaluację swoich działań, co służy doskonaleniu pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz rozwojowi uczniów.
- W szkole formułowane są wnioski z analizy wyników sprawdzianu zewnętrznego w klasie VI, dzięki czemu wdrażane są różnorodne działania ukierunkowanie na uzyskiwanie wysokich efektów kształcenia.
- Szkoła tworzy atmosferę sprzyjającą uczeniu się, wspiera uczniów w trudnych sytuacjach, dzięki czemu dzieci chętnie uczą się i chodzą do szkoły, inicjują różnorodne działania na rzecz własnego rozwoju. Jednakże w niewystarczającym stopniu nauczyciele wdrażają uczniów do uczenia się od siebie nawzajem.
- Zarządzanie szkoła opiera się na współpracy z nauczycielami, uczniami i rodzicami, co korzystnie wpływa na planowanie, organizowanie i realizację procesu edukacyjnego.
Wymaganie
Poziom spełniania wymagania
Struktura badania
Szkoła lub placówka realizuje koncepcję pracy ukierunkowaną na rozwój uczniów
B
Procesy edukacyjne są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się
C
Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej
B
Uczniowie są aktywni
B
Respektowane są normy społeczne
B
Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów, z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji
B
Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych
B
Promowana jest wartość edukacji
B
Rodzice są partnerami szkoły lub placówki
C
Wykorzystywane są zasoby szkoły lub placówki oraz środowiska lokalnego na rzecz wzajemnego rozwoju
B
Szkoła lub placówka, organizując procesy edukacyjne, uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych
B
Zarządzanie szkołą lub placówką służy jej rozwojowi
C
Raport sporządzili:
Lidia Głowacka
Józef Lewicki
Święto Niepodległości
W naszej szkole 14.11.2014r odbyła się uroczysta akademia, poświęcona 96 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Spektakl przygotowała III i VI klasa, pod kierunkiem pani mgr. M.Skrzypek. W trakcie przedstawienia, śpiewano pieśni patriotyczne. W śpiew włączyli się pozostali uczniowie oraz nauczyciele. Wymowną dla tego święta była scenografia z hasłem : BÓG-HONOR-OJCZYZNA.
Wszystkich Świętych
Z okazji dnia Wszystkich Świętych, uczniowie z klasy drugiej, piątej i szóstej, przedstawili montaż słowno - muzyczny.W atmosferze zadumy i nostalgii recytowali wiersze i śpiewali piosenki wspominając tych, którzy odeszli. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się na pobliski cmentarz wojskowy, by zapalić znicze oraz złożyć kwiaty na grobach i oddać hołd zmarłym żołnierzom.
Przyrodniczy Konkurs Tematyczny ,,Skarby przyrody i ich ochrona"
Dnia 23 października 6 uczniów klasy VI
wzięło udział w Przyrodniczym Konkursie Tematycznym
,,Skarby przyrody i ich ochrona"
dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego
w roku szkolnym 2014/2015
Po pracowitym powtórzeniu wiadomości przyszedł czas
na sprawdzenie ich a teraz oczekiwanie na wyniki!
Ślubowanie pierwszoklasistów. Dzień Nauczyciela.
14 października odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów.
Pasowanie na uczniów PSP im. J.Korczaka w Krzeczowie dokonała pani dyrektor E.Kosturkiewicz.
Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności, śpiewając piosenki oraz recytując wiersze pod kierunkiem pani wychowawczyni
Doroty Legutko.
Następnie odbyło się przedstawienie poświęcone rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej.Spektakl przygotowała
Klasa V pod czujnym okiem pani Doroty Skoczek.
Święto szkoły
18 września 2014r.
obchodziliśmy Święto Szkoły.
Dzień ten rozpoczął się udziałem uczniów we Mszy św.
Następnie w szkole odbyła się uroczysta akademia,
poświęcona naszemu patronowi
Januszowi Korczakowi.
Głównym punktem uroczystosci,
było wykonanie prac plastycznych
na podstawie fragmentu książki J. Korczaka
,, Król Maciuś Pierwszy''.
Prace były bardzo piękne i ciekawe.
[ W.I]
,,Sprzątanie świata"
Dnia 19.09.2014r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji ,,Sprzątanie Świata 2014"
W ramach tej akcji uczniowie klas 1-3 wraz ze swoimi wychowawcami posprzątali około 3 kilometrów poboczy i rowów wzdłuż ulic. Natomiast klasy 4-6 porządkowały zielone tereny wokół szkoły.
[K.H , M.M , D.S]
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Dnia 17.09.2014 roku,
odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego.
Do rywalizacji przystąpiło 18 uczniów ze wszystkich klas.
Po dwutygodniowej kampanii wyborczej nastąpił czas wyborów.
Prawo głosu posiadał każdy uczeń oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.
Nad prawidłowością przebiegu głosowania pieczę sprawowała komisja
w składzie opiekuna samorządu uczniowskiego
Janusza Piątka i pani Doroty Skoczek.
Wybory cieszyły się sporym zainteresowaniemw sumie oddano 101 głosów,
a największą liczbę głosów otrzymała:
Aleksandra Zięba,
która została przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.
Jej zastępcą wybrano
Emilię Gałat,
a skarbnikiem
Krzysztofa Maciejowskiego.
Gratulujemy!!
Redakcja szkolna
Witamy w nowym roku 2014/2015
Witamy , w nowym roku szkolnym 2014/2015.
Życzymy wszystkim uczniom,
bardzo dobrych stopni i sukcesów w nauce.
Redakcja szkolna.
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Wszystkie