• Wakacje 2022

• Drodzy uczniowie!

Za nami niełatwy rok szkolny. Mimo to każdy z Was pracował tak, jak potrafi najlepiej. Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy  Wam, by te wakacje na zawsze pozostały w Waszej pamięci jako wyjątkowo udane. Niech przygody, które przeżyjecie, dostarczą Wam  radościi i  zachwytu.  Uważajcie na siebie i wracajcie szczęśliwie ze swych wakacyjnych podróży.

• Taniec Przeciw Przemocy

• 2022-06-06  uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli  w projekcie pn. „Taniec Przeciw Przemocy” organizowanym przez Gminę Rzezawa - Gminną Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rzezawie oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzezawie – Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.
            Uczniowie podczas spotkania plenerowego na ryneczku w Rzezawie zaprezentowali przygotowane pod okiem swoich opiekunów własne układy taneczne do wybranej przez siebie muzyki.. Po występach tanecznych, reprezentacji wszystkich szkół i przedszkoli, ryneczek w Rzezawie wypełniło ogromne serce stworzone przez zgromadzonych uczestników spotkania w barwach polsko-ukraińskich.

• Olimpiada Sportowa Dzieci i Młodzieży

• 1 czerwca, już po raz czwarty, odbyła się Olimpiada Sportowa Dzieci i Młodzieży o Puchar Wójta Gminy Rzezawa. Podczas olimpiady swoją kondycją fizyczną mogli pochwalić się uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej. Wśród konkurencji były między innymi: wyścigi z wykorzystaniem piłek, szarf i woreczków gimnastycznych. Każdy z uczestników olimpiady otrzymał medal i upominki zwycięskie drużyny puchar.

• Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

• 12 maja 2022r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego, w którym uczestniczyli chętni uczniowie z klas IV-VI. Konkurs sprawdzał znajomość angielskiego słownictwa, zasad gramatycznych, struktur komunikacyjnych, podstawowej wiedzy na temat krajów anglojęzycznych oraz umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem. Do konkursu przystąpiło 11 uczniów, a najwięcej punktów otrzymali:

1. Oliwia Przybyło (kl. V) – 62p./ 65p.

2. Julia Pławecka (kl. VI) – 57p.

3. Kamil Biernat (kl. V) – 55p.

Serdecznie gratulujemy!!!

1. Oliwia Przybyło (kl. V) – 62p./ 65p.

2. Julia Pławecka (kl. VI) – 57p.

3. Kamil Biernat (kl. V) – 55p.

Serdecznie gratulujemy!!!